Score! Match

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 149,9 MB
  • Version 1.05
  • Dil Türkçe
  • Firma First Touch
Score Match mobil oyunu spor oyunları kategorisinde yer alan heyecan verici bir oyundur.

Zafere giden yolda kendinizi daha da zirveye çıkarmak için daha fazla beklemeyin. Score Match mobil oyununu Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve keyif alacağınız bir mobil oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Otobüste, metroda yolculuk yaparken sıkılıyor musunuz? Sıkılmayın, Score Match mobil oyunu sizlere eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatacaktır. 

Ödüllü Score yapımcılarından First Touch Games stüdyosu tarafından geliştirilerek oyunsever arkadaşlarımızın beğenisine sunulmuş olan Score Match mobil oyununda eğlenceli bir spor oyunu deneyimini sizlere yaşatacaktır. Gerçek zamanlı oyun sahneleri eşliğinde mobil cihazınızda futbol oyunu oynamanın keyfini yaşayın. Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı gerçek zamanlı yüksek tempolu 1'e 1 maçlar gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi her geçen daha da geliştirin, her gün antrenman yapın kendinizi diğer oyuncuların önünü geçirin.

Liderlik tablosu adınızı ilk sıraya yazdırmanız için sizleri bekliyor olacak. Oyun sahnelerini üst düzey kaliteye sahip olması da oyunun kalite derecesini oldukça arttırıyor ve kazanmanız adına sizleri motive ediyor. 

Daha Fazla Göster
Score! Match indir
DİĞER SÜRÜMLER