Score! Match

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 149,9 MB
  • Version 1.05
  • Dil Türkçe
  • Firma First Touch
Score Match, spor oyunları kategorisinde yer alan başarılı bir futbol oyunudur.

IOS cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Score Match mobil oyunu spor oyunları kategorisinde yer alan kaliteli bir mobil oyundur. Başarıları ile adından söz ettirmeyi başaran First Touch Games stüdyosu tarafından geliştirilen Score Match mobil oyunu futbol severleri mutlu edecek bir oyundur. 

Başarılı oyun sahneleri, kolay oyun kontrolleri ile Score Match mobil oyununda oldukça eğleneceksiniz. Bağımlılık yaratıcı, basit ve eğlenceli bir futbol oyunu olarak gördüğümüz Score Match ile kendinize güçlü bir futbol takımı kurun. Her gün antrenmanlar ile oyuncularınızı güçlendirmeye çalışın. Kurallar çerçevesinde karşı takımını mağlup etmeye çalışacaksınız. Zirveye giden yolda çok sayıda arenadan geçmek zorundasınız. Her biri zorlu seviyeler olacak. 

Yeni oyuncu türleri, düzenler, kramponlar ve çok çok daha fazlasının kilidini açmak için paketler kazanmanız gerekiyor. Bu da başarılı oyunlar sayesinde olacaktır. Tam potansiyellerine ulaşmaları ve sahadaki becerilerini göstermeleri için oyuncuları yükseltebilirsiniz. Çarpıcı 3B grafikler, akıllı yapay zeka ve yüzlerce eşsiz animasyon ile oyunda daha da keyif alacaksınız. Eğlenceli bir spor oyunu için sizde Score Match mobil oyununa sahip olabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Score! Match indir
DİĞER SÜRÜMLER